&

منبع جمهوري‌خواه: شايد ترامپ از انتخابات کنار بکشد!

• منبع جمهوري‌خواه: شايد ترامپ از انتخابات کنار بکشد!
    پايگاه خبري تحليلي انتخاب (Entekhab.ir) :

شبکه فاکس نيوز به نقل از يک منبع ناشناس از حزب جمهوري‌خواه اعلام کرد اگر روند منفي ديدگاه‌ها به رئيس‌جمهور آمريکا در نظرسنجي‌ها ادامه يابد، احتمال دارد او از نامزدي انتخابات صرف نظر کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، يک منبع از حزب جمهوري‌خواه به فاکس نيوز گفته زمزمه‌هايي شنيده است که اگر دونالد ترامپ، رئيس‌جمهور آمريکا، به اين باور برسد که شانسي در برابر جو بايدن، نامزد دموکرات انتخابات رياست‌جمهوري آمريکا ندارد، از رقابت رياست جمهوري کنار مي‌رود.

اين منبع -که خواست نامش فاش نشود- گفت: «هنوز خيلي زود است، اما اگر نظرسنجي‌ها بد پيش برود شما سناريويي را شاهد خواهيد بود که در آن ترامپ از گود رقابت خارج مي‌شود. من اين صحبت را شنيده‌ام، اما ترديد دارم درست باشد. من شرط مي‌بندم اگر ترامپ متوجه شود راهي براي پيروزي ندارد، کنار مي‌کشد.»

در همين حال، سخنگوي کارزار تبليغاتي ترامپ اعلام کرده است اين بزرگترين خبر جعلي است.

بدنبال اعتراضات گسترده به نبود عدالت نژادي در آمريکا و بحران کرونا، ترامپ در نظرسنجي‌هاي هفته‌هاي اخير از جو بايدن نامزد دموکرات آمريکا عقب مانده است.

تيم مورتاگ، سخنگوي کارزار انتخاباتي ترامپ، گفت: «همه مي‌دانند نظرسنجي‌هاي رسانه‌ها همواره درباره ترامپ اشتباه است و هدفشان ارائه داستان‌هاي غيرواقعي است. اگر اين نظرسنجي‌ها درست بود الان بايد کلينتون در کاخ سفيد مي‌بود.»

پيش از اين، خود ترامپ در مصاحبه با شبکه تلويزيوني فاکس نيوز نيز به احتمال شکست در انتخابات پيش‌رو اذعان کرده بود. او در اين مصاحبه گفت: «ممکن است بايدن رئيس‌جمهور بعدي آمريکا شود، چون بعضي‌ها من را دوست ندارند.»

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Miguel David اطلاعات عمومي معرفي انواع مختلف کابينت آشپزخانه iptasvir test خريد و فروش کلش، رويال و کلن gopaytank ترفند هاي ساده آژانس مسافرتي آرزوي آسمان آبي